לקחת בחשבון מרווח טעויות

4

טוב הצעד הזה די מתקשר למה שדיברנו עליו בשלב הקודם אבל חשוב להבין שהשקעת נדל”ן היא לא מדויקת ומוחלטת באחוזי התשואה שלה. מה שנגזר מההנחה הזאת שלא הכל מושלם למשל הוא הכסף ששמים על ההשקעה.

אפשרויות המימון בהשקעות הנדל”ן הן מגוונות : כסף מזומן שחסכת , משכנתא ,הלוואות , או כסף ממכירת דירת מגורים הם חלק מהאפשרויות שעומדות לרשותך כמשקיע. מה שחשוב הוא לא לזרוק את הכסף על ההשקעה מבלי שבדקת את ההתכנות הכלכלית שלך גם במצב שפתאום העיניינים יוצאים משליטה כמו במקרה של שוכר שלא משלם.

אם מצאת את עצמך במצב של תלות מוחלטת בקבלת השכירויות כדי לכסות את ההוצאות החודשיות השוטפות שלך , כל טלטלה הכי קטנה יכולה פשוט להיות בעייתית בשבילך. לכן תכנון מוקדם של ההשקעה תוך לקיחת כמה שיותר גורמי סיכון עם מרווח לטעות אפשרית בתשואה הוא הכרחי ונחוץ וכמובן שיקטין את הפחד ויגדיל את הבטחון בהשקעת הנדל”ן שלך.

 

לסיכום

 

בפרק של היום פתחנו דיון מעמיק על הפחדים שיש לרובנו בהשקעות בכלל ובהשקעות נדל”ן בפרט חלקם יושב על החוסן המנטאלי שלנו וחלקם יושבים על התכנון וההבנה הבסיסיים של השקעה כמובן שדיברנו גם על איך להתגבר על אותם פחדים ,אחרי הכל הסיכוי שהשקעת נדל”ן מנצחת תוביל אותנו למקום טוב כלכלית שווה בהחלט את הסיכון במקרה שגידרנו אותו כמה שיותר.

ובכל מקרה אם יש לך עדיין בלאגן בראש בכל מה שקשור להשקעת נדל”ן ולא הצלחת לראות את תמונת הניצחון הכלכלית האישית שלך נוכל לעזור לך לגבש דעה מוצקה בנושא עם שיחת האבחון הממוקדת שלנו
4DMRI .

 

 

רוצה
להצטרף
לקבוצת
חלוצי הנדלן
שלנו?

לבירורים, שאלות לגבי ההתאמה לתוכנית הליווי
אנחנו מזמינים אותך למלא פרטים בטופס הבא:

צור קשר